App Detial

« back

Przyślij Przepis Najlepsze pierogi

Seller: Burda Media Polska Sp. z o.o.
Price: -1


Download Przyślij Przepis Najlepsze pierogi free via AppsHawk.

Aplikacja zawiera 49 przepisów na pierogi, które zostały wyróżnione przez użytkowników serwisu przyslijprzepis.pl oraz przetestowane zarówno przez Czytelników magazynu ,,Przyślij Przepis!'', jak i w redakcyjnej kuchni. To przepisy z gwarancją sukcesu, bo nasze pierogi zawsze są wyśmienite.

Domowa pierogarnia

Nie wyobrażasz kupowania pierogów w garmażerce? Masz rację! Tylko te domowe są naprawdę smaczne. Nasza mobilna aplikacja z przepisami ilustrowanymi tak apetycznymi zdjęciami, że na sam ich widok cieknie ślinka, pomoże Ci z łatwością wybrać odpowiedni przepis – na takie pierogi, które przed laty przygotowywała Twoja babcia, ale takie, które mają wyjątkowy farsz. Znajdziesz tu także przepisy, dzięki którym Twoje pierogi będą robić furorę wśród rodziny i znajomych.

Dzięki naszej aplikacji przepisy masz zawsze pod ręką, a decyzję, co pysznego przygotujesz, możesz podjąć w każdej chwili. Lista składników z opcją zaznaczania poszczególnych produktów ułatwi Ci zakupy, a dodając wybrane przepisy do ulubionych, możesz łatwo rozplanować kuchenne prace, gdy na większe okazje przygotowujesz jednocześnie kilka potraw.

W każdym przepisie znajdziesz dokładną listę składników, staranny opis przyrządzenia potrawy, rozpisany krok po kroku, oraz takie informacje, jak czas przygotowania oraz liczba porcji. Dzięki filtrom wyszukiwarki możesz wybrać tylko te przepisy, które Cię interesują, uwzględniając np. pierogi na słodko, z mięsem, serem czy tradycyjne.

Więcej przepisów na przepyszne pierogi (i nie tylko) znajdziesz na naszej stronie internetowej, fanpage'u na Facebooku, profilu na Instagramie oraz kanale PP na YouTube.

Screens